Prosíme rodiče o strpení – tréninkové skupiny C, D a skupiny přípravky se ještě upřesňují/doplňují.
Děkujeme za pochopení, team pkpí, 2.9.2020  🙂

Tréninkové skupiny

Závodní Team

A:
Švandová Johana, Šolc Jakub, Jakub Jan Skalka,  Kolářová Natálie, Karafiátová Anna, Zelenková Sára, Šicová Natálie, Eva Nachmullerová,  Voldřichová Karolína, Zástava Jenda

A2:
Fořtová Petra, Buchtelová Anna, Turek Adam, Šimák Antonín, Tobiáš Turek, Adéla Wagnerová, Vojtěch Bystřický

B:
Robin Bašta, Baďura Vítek, Jehlík Jan, Hemberová Lucie, Škvor Ondřej, Vojtěšek Matouš, Gubišová Amalie, Bašta Richard , Voldřichová Nikola, Kolaříková Eliška, Coufalová Barbora, Valentík Jakub, Seidl Martin

B2:  Kalous Jindřich, Kovář Josef, Tomešová Ester, Buchtelová Jindřiška, Hynek Hruška

C:
Váňová Magdaléna, Bínová Tereza, Jirka Neuman, Jan Neuman, Tomáš Brož, Marie Brožová, Martin Babinský,  David Šíp, Babinský Julius,

D:
Ježková Iva, Hesounová Linda, Kurinec Vojtěch, Bárta Tobiáš, Stejskal Petr

 Sebastián Peterek, Matěj Přibyl



Přípravka

Pondělí
Péťa / 15 – 16/ – Neškodný Denis, Vokřapová Štěpánka, Kozáková Maruška, Poláčková Sofinka, Páleníková Rozárka,Vlášek Miky,Krejčí Jakub, Neumann Jakub, Gubišová Sofie
Irča /15 – 16/ – Šicová Beáta, Nosková Viktorka, Manová Helena, Bartoš Eda, Stejskalová Eliška, Čagánková Aneta
Vendulka /15 – 16/ – Burešová Veronika, Burešová Lenka, Pommer František, Bartošová Emílie, Pokorná Elenka, Pokorný Radim, Janovský Patrik, Červeňák Petr, Vlášek Jakub, Křišťanová Nela
Irča /16 – 17/ – Drnec Štěpán, Janovský Erik, Kolářová Šarlota, Vokřapová Štěpánka, Brabec Lukáš, Samek Kryštof, Kleinmannová Alexandra
Vendulka /16 – 17/ – Hesoun Matěj, Peklo Dominik, Matuszek Filip, Pavlíčková Darja, Frič Matěj, Lanštiak Erich Tihomér

středa
Péťa /15 – 16/ – Sládečková Sofie, Sládečková Beáta, Mrzena Václav, Lukeš Václav, Kasalová Sofie, Vlášek Miky, Neumann Jakub, Urválková Anežka, Plíva Lukáš, Krejčíř Jakub
Irča /15 – 16/ – Stejskalová Eliška, Cvrček Adam, Houdek Adam, Toman Gabriel, Pokorný Janek, Flandera Václav, Flanderová Eliška, Matějčková Apolena, Němečková Laura
Silva /15 – 16/ – Bitmanová Ema, Pokorná Johana, Pokorná Lulie, Kordíková Šárka, Tomanová Violet, Vlášek Jakub
Irča /16 – 17/ – Kubek Jakub, Capák Svatopluk, Kurincová Johanka, Pixová Klára, Hesoun Matěj, Peková Karolína
Silva /16 – 17/ – Seifertová Tereza, Lichá Klára, Chrenščová Ema, Voráčková Adéla, Plíva Štěpán, Kolářová Šarlota, Samková Žofie

Pondělí

15:00 – 16:00       přípravka
16:00-17:00  D, přípravka
17:00-18:00  C
 17:00 -19:00  A, B


Úterý

16:30-18:00  C, B2
16:30-17:30  D
16:30-18:30  A,B
16:30-18:30  A2


Středa

 6:00 – 7:00  A, B
15:00 – 16:00  přípravka
16:00 – 17:00  D, přípravka


Čtvrtek

16:00-17:30  C, B2
16:00-17:00  D
16:00-18:00  A, B
16:00-18:00  A2


Pátek

 6:00 – 7:00  A, B,
16.00-17:30  A, B, C

Se sportovním pozdravem

team PKPí 🙂